Trabzon Uzungöl Çevresi Konaklama

Trabzon Uzungöl ve Uzungöl çevresi konaklama, gezi fırsatları hakkında bilgilendirme arıyorsanız devamı yazımızda.

Temiz hava, muhteşem ormanlar ve harika doğal manzaralarıyla Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Trabzon ziyaretinizde Uzungöl mutlaka ziyaretlerinize dahil etmeniz gereken bir yerdir. Her mevsim ayrı bir tadı olan Uzungöl’de kurulu Uzungöl otelleri çokça farklı alternatifler barındırıyor. Dağların zirveleri, kar manzarası ve doğanın içindeki yürüyüşler ile huzurlu bir tatil geçirmek için Uzungöl’ü tercih edebilirsiniz. Veya yakın illerden Rize içinde bulunan otelleri tercih edebilirsiniz.

İnternetten yapacağınız rezervasyonlar ve uygun ödeme koşulları ile fiyatları içinden size en uygun teklifleri seçebilirsiniz. Villa veya apart tarzı oteller ile  birçok sosyal olanaklara sahip konaklama yerleri arasından en doğru tercihi yapın ve tatil keyfinizi konforla birleştirin. Doğayla karşı karşıya olan bu tatilinize uyumlu otellerin fırsatlarını kaçırmayın.

Uzungöl Civarlarında Konaklama Tavsiyesi

Manzaranın karşısında kurulu sofranız ile yiyeceğiniz güzel bir akşam yemeği, dumanı üzerinde bir Rize çayı içmek de Trabzon gezinizin ardından muhteşem olabilir devam edin. Trabzon’a yakın konumda olan Rize Çamlıhemşin, Karadeniz gezisine başlayan herkesin uğrak mekanı oluyor.

Uzungöle Yakın Rize Çamlıhemşin Bungalow Evleri

Rize’de bulunan yaylaların havası ve müthiş manzarasının oluşturduğu atmosferde, klasik bir beton yerde değil ağaçtan yapılmış bir evde kalmak isterseniz Rize Çamlıhemşin Bungalow (Bungalov) evleri tam sizlik. Doğanın içinde, Fırtına Deresi ile komşu, Ayder Yaylası, Pokut Yaylası gibi Rize yaylalarına yakın konumda olan Çamlıhemşin Otelleri ve Bungalov Evleri sizi bekliyor.

Uzungöle Yakın Balayı Otelleri

Balayınız için en romantik ve doğayla uyumlu bir yer için Uzungöl ’deki Balayı Otelleri gibi, Rize Çamlıhemşin’de de bu hizmeti sağlayan birçok butik otel var. Bunlardan biri de Nani Butik Otel Bungalov.

Yapılması Önerilen Aktiviteler

Trabzon Uzungöl ve çevresi gezinizi tamamladınız konaklama seçeneklerini değerlendirdiniz, Rize Çamlıhemşin’e geçiş yaptınız ve bu güzel yaylaları, tarihi eserleri gezdiniz. Sıra size sunulan diğer fırsatlarda;

Zipline, rafting, insan sapanı, salıncak gibi birçok seçenek Çamlıhemşin Nani Otel Bungalov ‘da sizi bekliyor. Unutulmaz bir tatil için rezervasyon bir tık uzakta.

İlginizi çekebilir

Yorum Yap