Rize-En-İyi-Butik-Oteller

Rize’de En İyi Butik Oteller

Rize’de en iyi butik oteller denildiğinde Nani Otel ön plana çıkıyor. Nani Otel, Karadeniz’in muhteşem doğasında kurulan tatil amaçlı bir yapıdır.

Karadeniz Bölgesi’nde tatil yapmayı düşünenler için Rize Nani Otel’i önerebiliriz. Nani Otel; Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde yer alıyor. Rize bungalov evleri ile ünlü bir şehirdir. Nani Otel’de tatil yaparken kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Evinizin konforunda tatil yapma şansına sahip olacaksınız. Doğanın içinde huzur dolu bir tatil yapmak isteyenlere, Nani Otel’i önerebiliriz. Ahşap yapısıyla Nani Otel’in farklı bir atmosferi olduğunu söyleyebiliriz. Nani Otel aynı zamanda nehir manzarasıyla dikkat çekiyor.

Rize En İyi Butik Otellerin Özellikleri

Rize’de en iyi butik otellerin özellikleri; konforlu olmasıyla dikkat çekiyor. Nani Otel, misafirlerine özel konaklama ortamı sunduğunu söyleyebiliriz. Butik otelin özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

  • Sahil kasabası ve otantik köy atmosferine sahiptir,
  • Kendine has tasarımı vardır,
  • Nehre karşı konumlanmıştır,
  • İç tasarımı; reprodüksiyon şeklinde yapılmıştır,
  • İçerisinde hem modern hem de antika eşyalar kullanılmıştır,
  • İçinde çocuk oyun alanı, bahçe, açık havuz ve teras yer alıyor,

Rize butik otel, modern ve alaturkanın birleşiminden oluşturulmuştur. Bir köşesi modernimi diğer köşesiyle eski zamanları andıran tasarımlardan oluşturulmuştur. Nani Otel, her grubuna hitap etmektedir. Önceden rezervasyon yaptırdığınız takdirde uygun fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.

Rize En İyi Butik Oteller Hakkında Genel Bilgiler

Rize’de en iyi butik oteller içerisinde dilediğiniz gibi aileniz ya da arkadaş gruplarınızla tatil yapabilirsiniz. Butik otelleri diğer otel türlerinden ayıran en önemli özellik kalabalık grupları da ağırlayabilmesidir. Rize’nin önemli ve en iyi butik otellerinden olan Nani Otel’e girişte özel karşılama yapılıyor. Ayrıca oda süslemesi ve çeşitli aktiviteleriyle de otel dikkat çekiyor. Nani Otel, geniş yemek menüleriyle de ziyaretçilerinden tam not alıyor.

Rize butik Otel kapsamında hizmet veren Nani Otel’de kültür ve doğa tatili yapabilirsiniz. Nani Otel, kalabalık ailelerin rahat şekilde konaklayabileceği bir tesistir. Ayrıca atmosferine bayılacaksınız. Nani Otel, her bütçeye uygun fiyat politikası benimsemiştir. Nani Otel’de bir tatilden daha fazlasını göreceksiniz.

İlginizi çekebilir

Yorum Yap