Rize Bungalov Evleri

Rize Bungalov Evleri

Türkiye’nin gizli cennetlerinden biri olan Rize’nin Ayder Yaylası hayallerinizin bile ötesinde büyüleyici bir yerdir. Burada konaklamak için en iyi seçenek doğayla iç içe olmasına fırsat tanıyan Rize bungalov evleri…

Pandeminin de etkisi ile artık kendimize ve ailemize özel, izole edilmiş ve minimal yapısı ile huzur verici bir yanı olan bungalov evleri tatil için inanılmaz bir fırsat olarak görülmektedir.

Sürekli olarak şehirde evimizden çıkamaz şekilde kalmak tatil istediği uyandırmaktadır. Sağlığınızı korumak adına doğa ile iç içe ve ailenizle izole bir tatil keyfi için Rize bungalov evleri harika bir seçenektir.

Tüm odalarımız COVID-19 önlemleri alınmış bir şekilde misafirlerimize sunulmaktadır. Sık sık dezenfektan çalışmalarımız yapılmaktadır ve çalışanlarımız sosyal mesafe kurallarına son derece dikkat etmektedir.

Ailenizle, yeni evlendiğiniz eşinizle, kendinizle vakit geçirmek ve dinlenmek için, her şeyden uzakta birkaç gün geçirmek için Rize bungalov evleri tatili yapmak oldukça güvenilir bir tercih olacaktır.

Değerlendirebileceğiniz oda seçeneklerimiz:

  • 2 kişilik odalar
  • 4 kişilik odalar
  • Dublex bungalov evlerimiz
  • Aile odası
  • Balayı odası şeklindedir.

Rize Bungalov Evleri Konaklama

COVID-19 salgınının ilk gününden bu yana zaman zaman toplum sağlığını korumak adına farklı kısıtlamalar uygulanmaktadır.

Bu kısıtlama sürecinde bazen sokağa çıkma yasağı da yapılmaktadır. Bunların tarihleri önceden açıklandığı için bu dönemlerde rezervasyon yapabilirsiniz. Böylece kısıtlama sürecinizi temiz hava ve sakin, huzur veren bir ortamda ailenizle izole bir şekilde geçirebilirsiniz.

Rize bungalov evlerimiz dağların arasında konumlanmış, yemyeşil, gökyüzünün bir başka mavi olduğu, insanın içini ısıtan Ayder Yaylası’nda yer almaktadır.

Burada huzurlu zaman geçirebilir, kitap okuyabilir, ailenizle ev oyunları oynayabilir, temiz havanın stresinizi azaltmasına izin verebilirsiniz.

Ayrıca Rize bungalov evlerini kışın da ziyaret edebilirsiniz. Ayder Yaylası yazın ne kadar yeşilse kışın da bembeyaz, büyüleyici bir manzaraya sahiptir.

Dört mevsim insana huzur veren Türkiye’nin ve Rize’nin en güzel, sıcak ve samimi bölgelerinden biridir.

Rize Çamlıhemşin konaklama fiyatları ne kadar?  Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Yorum Yap