Rize Ayder Yaylası Seni Çağırıyor

Rize Ayder Yaylası Seni Çağırıyor

Karadeniz’in cennet köşesi olan, Rize Ayder Yaylası doğal güzelliği ve eşsiz manzarası ile görenleri adeta büyülemektedir. Bir çok ünlü gezgin ve seyahat sever burayı gezilecek yerler arasında birinci sıraya koymaktadır.

Buraya hiç gelmemiş bir kişi pek tabi burada nasıl konaklanacağı hakkında bilgi sahibi olmayabilir. Rize Ayder yaylası yakınlarında bulunan butik otellerde uygun fiyatlara konaklayabilir ve harika bir tatil yapabilirsiniz.

Rize Ayder Yaylası Seni ÇağırıyorBungalov Evler İle Tatil

Rize Ayder Yaylası yakınlarında bulunan bungalov evlerde konaklayabilir ve tatilinizi doğanın içinden hiç ayrılmadan yapabilirsiniz.

Bungalov evi nedir nasıldır diye merak ediyorsanız size kısaca nasıl olduğu hakkında bilgi verelim.

Bungalov evler doğal görünüme sahip tek katlı yayla evleridir. Genellikle yöreye uygun olarak ahşaptan ve keresteden inşaa edilmektedir.

Bir bungalov evde konaklamak size daha önce hiç yaşamadığınız güzellikleri mutluluğu ve rahatlığı verecek.

Bungalov bir evde konaklıyorsunuz ve sabah uyandıp kapıyı açtığınızda karşınızda eşsiz Fırtına Deresi ve Rize’nin doğal güzellikleriyle dolu mükemmel bir manzara buluyorsunuz.

 Çamlıhemşin Ayder Yaylası

Rize Çamlıhemşin Ayder yaylası bir gelenin bir daha gelip görmek isteyeceği ender yörelerdendir. Bol oksijen, yemyeşil bitki örtüsü insanı mest etmektedir.

 

Çamlıhemşin’de bulunan otelimiz Nani Butik Otel & Bungalov evleri ile size doğal ve konforlu bir tatil sunuyoruz.

Sizlere doğanın içinde unutamayacağınız rüya gibi bir konaklama hizmeti sağlıyoruz. Oksijen deposu mükemmel belde, tarihi ve doğal güzelliği ile pek çok turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Rize Ayder Yaylası Seni ÇağırıyorDoğa Severlerin Buluşma Noktası

Doğa severlerin buluşma noktası, Karadeniz’in incisi Ayder Yaylası;

1350 rakımda ladin ve kayın ormanlarıyla kaplı bir yayladır. Çamlıhemşin’in 19 kilometre güney doğusunda yer almaktadır.

Ayder yaylasının doğal kaynak suyu Osmanlı’dan bu yana şifalı su olarak kabul edilmektedir. Oksijen miktarının yüksekliği, suyunun mineral kalitesi, içenleri dinçleştirmektedir.

Ülkemizde Ayder Yaylası 1987 yılında turizm merkezi ilan edilmiştir. Ayrıca Ayder yaylasında bulunan 260 metre derinlikten çıkan 50 derece sıcaklığındaki kaplıca sularından da yararlanabilirsiniz.

Ayder Yaylası doğal güzelliklerle dolu yerler arasında ilk sıralarda gelmektedir. Cennet gibi Ayder Yaylasını ziyaret ederek hafızanızdaki anı defterine yeni bir güzellik ekleyin.

İlerde hatırladıkça mutlu olacağınız bu güzel yöre size bambaşka ufuklar açacak ve maceracı ruhunuzu ön plana çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

 Bir önceki yazımıza https://naniotel.com/rize-bungalov-evleri-ile-unutulmaz-bir-tatil/ linkinden ulaşabilirsiniz.

 

 

İlginizi çekebilir

Yorum Yap