karadenizde tatil bungalov

Karadeniz’de Tatil

Karadeniz’de gerek tatil için olsun gerek doğası ormanı için olsun, denizi ve yaylarıyla cennet gibi birçok bölge bulunur. Karadeniz’in incisi olan Rize de ayrı bir tabiata ve güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Rize yemyeşil yaylalarıyla ve uçsuz bucaksız çay bahçeleriyle muhteşem bir güzelliğe sahiptir.

Özellikle yaz aylarında Rize Çamlıhemşin ve Ayder yaylası; Fırtına Deresi, Zilkale, Pokut Yaylası gelen ziyaretçilere tüm güzellikleri ile adeta görsel bir cümbüş sunmaktadır.

Ayder Cennet Gibi Bir Yöre

Bu sene tatil Karadeniz’de olmalı!

Genellikle tatil denilince akla hemen Akdeniz yöresinde yapılan tatiller gelir. Pek tabi Akdeniz bölgesi de birçok doğal güzelliğe sahiptir. Fakat Karadeniz keşfedilmeyi bekleyen saklı bir hazine gibidir.

Bir de yaz aylarında Karadeniz yaylaları doğal yapısı gereği açan çiçeklerle ve bitki örtüsüyle cennet bahçesine dönüşmektedir.

Gürül gürül akan dereleri, doğal kaynak suları ile adeta zihniniz şifa kaynağıdır.

 Oksijen Ve Yeşil Bir Arada

Oksijene ve yeşile doyacaksınız. Size bir tatilden daha fazlası sunuluyor.

Yapılan araştırmalara göre Karadeniz Bölgesi’nde ortalama yaşam süresi ülkemizin geneline göre daha yüksektir.

Karadeniz’de Tatil Ömrünüze Ömür Katacak

Seksen yaşında teyzelerimiz çay toplayıp çay küfesini sırtında taşıyacak kadar dinç ve kuvvetlidir. Bunun temel sebebi Rize Çamlıhemşin de dahil Karadeniz’in temiz havası ve doğal kaynak suyudur.

Karadeniz İnsanı Ve Misafirperverliği

Yöresel yemeklerden yiyebilir ve tatil günlerinizi Karadeniz’de yöre insanının mükemmel misafirperverliği ile geçirebilirsiniz.

Her insan dünyaya bir kere geliyor ve ömrü hayatında böyle bir güzelliği yaşamadan ölmemesi gerek. Siz de hayatınıza bir renk katın, Rize yaylalarını mutlaka ziyaret edin.

Bu renge dahil olmak için butik otelimizde sizi görmekten mutluluk duyarız!

  

 

İlginizi çekebilir

Yorum Yap