Karadeniz Balayı Otelleri

Evliliğinizin ilk günleri eşinizle geçirdiğiniz en özel ve hayatınız boyunca tatlı anılar olarak hatırlayacağınız zamanlardır. Bu zamanları daha da güzelleştirmek adına doğa ile iç içe Ayder Yaylası’nda bulunan Karadeniz balayı otelleri tercih edilebilir.

İlk günlerinizi taçlandırmak adına yaptığınız bu seçime en iyi imkanlarla sahip olmak için sizleri otelimize bekliyoruz.

İster yaz ister kış döneminde evlenmiş olun balayınızı kışın da yazın da harika bir dağ havasının bulunduğu, doğanın koruduğu bu topraklarda geçirmek sizi ve eşinizi oldukça huzurlu hissettirecek.

Her bireyin hayatında mutlaka görmesi gereken bir doğa harikası Ayder Yaylası… Sezonu geldiğinde misafirlerine rafting yapma imkanı da sunmaktadır.

Burayı sadece doğa yürüyüşleri ve manzaradan ibaret olarak kesinlikle düşünmemelisiniz.

Temiz havasının yanı sıra; en lezzetli Rize çayı, dağlardan süzülen Gelintülü Şelalesi ve Karadeniz’in birbirinden lezzetli yemekleri ile tadına doyum olmayan bir tatile çıktığınızı ilk dakikalardan itibaren fark edeceksiniz.

Karadeniz Balayı Bungalov Otelleri

Karadeniz balayı otelleri için son yılların en popüler konaklama türlerinden biri olan bungalov tatili yapmak istiyor olabilirsiniz.

Bunun için Rize’nin göz bebeği olan Ayder Yaylası bungalov evlerimiz harika bir seçenek olacaktır.

Konumunu harika manzaralara açılacak şekilde inşa ettiğimiz bungalovlarımız irili ufaklı farklı boyutlarda ayarlanmıştır.

Yaz kış dilediğiniz bir zaman diliminde balayınız için gelebilirsiniz. Çünkü iki mevsimde de gelirseniz fark edeceksiniz ki ikisi de bambaşka birbirinden güzel bir tatil.

Balayı odalarımıza;

  • 10 Mayıs – 31 Ağustos tarihleri arasında 650₺
  • 1 Eylül – 30 Aralık tarihleri arasında 500₺ şeklinde fiyatlandırılmıştır.

Rezervasyon sırasında belirtmeyi unutmamalısınız ki size özel hazırlıklarımız buna göre taze taze hazırlanacaktır.

Karadeniz’de Balayı

Siz ve eşiniz doğayı seven kişiler misiniz? Şehir hayatının yanı sıra natürel bir ortamı solumak isterseniz; Kültür turizmini eğlence seyahatlerine göre daha anlamlı ve huzur dolu mu buluyorsunuz? Ayder Yaylası’nda Karadeniz balayı otelleri seçimi en doğru tercih olacaktır.

Otelimizi hemen arayarak balayı rezervasyonunuzu uygun fiyatlı bir şekilde yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Yorum Yap