Ayder Otel Fiyatları

Eşinizle, çocuklarınızla, arkadaşlarınızla veya sadece kendiniz harika bir doğa tatili yapmak istediğinizde istikametinizi Rize’nin en güzel yerlerinden biri olan Ayder Yaylası’na çevirebilirsiniz. Bu durumda aklınıza ilk gelecek sorulardan biri Ayder otel fiyatları nedir, olacaktır.

Burada yer alan farklı nitelendirilmiş odalarımızın farklı boyutları bulunmaktadır. Bunlar:

  • Aile odası,
  • Balayı odası,
  • 2 kişilik odalar,
  • 3 kişilik odalar,
  • Dubleks bungalov evlerimizdir.

Bu odalarımızın her biri ilkbahar-yaz ve sonbahar-kış sezonlarında farklı fiyatlara sahiptir. Ayrıca konaklayacak olan kişi sayısına göre de fiyatlarımız değişmektedir.

Ancak kişi sayısı tamamen birim fiyat ile oranlanmaz ve sayıya göre indirim uygulanarak arttırılır.

Ayder Otel Fiyatları Ne Kadar?

Ayder otel fiyatları ne kadar, diye baktığımızda fiyatlarımız odalara göre farklılık göstermektedir. Örnek olarak yaz sezonunda 3 kişilik odamız 750 lira iken, kış dönemi içerisinde bu odamız 540 lira şeklinde fiyatlandırılmıştır.

Kışın da en az yazın kadar mükemmel manzaralara şahit olabileceğiniz otelimizde dilediğiniz boyutta ve kişi sayısınca rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bunun için web sitemizde yer alan iletişim bölümündeki bilgileri size uygun şekilde seçerek bize ulaşabilirsiniz. İşlemlerinizin hızlı bir şekilde halledilebilmesi adına en doğrusu bizi aramanızdır.

Bizi aradığınızda danışman çalışanımız size rezervasyon yaptırmak istediğiniz odaların fiyatlarından ve ne gibi ek imkanlardan yararlanabileceğiniz hakkında detaylı bilgi verecektir.

Bizi istediğiniz zaman arayın ve otelimizde dilediğiniz mevsimde misafirimiz olun. 🙂

Pek çok otel ve pansiyon kış döneminde kapalı olsa da biz bu muhteşem manzaranın tadını çıkarabilmeniz adına kışın da en az yazın kadar güzel olan Ayder Yaylası’na en yakın konumda konaklamanıza olanak tanıyoruz.

Ayder Otel Ücretleri

Otelimiz aynı zamanda balayı çiftleri için özel imkanlar ve balayı süiti de hazırlamaktadır. Bu nedenle bizi aradığınızda balayına gelmek istediğinizi belirtmeniz halinde size özel hazırlıklar yapılacaktır.

Bu aşamada danışman arkadaşımıza Ayder otel fiyatları da dahil olmak üzere her türlü merak ettiğiniz sorularınızı sorabilirsiniz. (İletişim sayfası için TIKLAYINIZ.)

Fiyatlarımızın kişi başı farklılaşmasının nedeni kahvaltı dahil konseptimizden ileri gelmektedir. Sizler için Karadeniz’in en güzel ve en doğal yiyeceklerini hazırlayarak muhteşem serpme kahvaltı sofraları hazırlayacağız.

Rize çayını bir de Rize’de Ayder Yaylası’ndaki otelimizde çayımızı içmeniz için sizleri bekliyor olacağız. REZERVASYON

İlginizi çekebilir

Yorum Yap